BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

malov

2018-04-21

žinau, tai praeis..

Tema: Be temos — malov @ 22:59

Darbas, mokslai(bakalauras jau turi būti parašytas, o aš čia sėdžiu), namai, antroji puse..

Spėju dabar pagalvojote: “Mergaite, o ko nerašai savo darbo?”

Atsakymas paprastas, nes man šiuo metu sunku.. psichologiškai šiandien palūžau ir negaliu savęs nei motyvuoti nei įkvėpti kažką daryti.. ir tuomet aš apsilankau čia.. čia, kur man gera, niekas nemato, negirdi ir galiu savo jausmus išreikšti čia. kam rašau, jei niekas negirdi? man asmeniškai, patinka dėl to, jog nematydami, nepažinodami, negirdėdami žmogaus, galime jį pajausti iš rašybos, iš jo perteikiamas emocijas.

man patinka kitus išklausyti, kas liečia tikrus jausmus, išgyvenimus. jei užuodžiu melą, girdžiu išgalvotus žodžius, tuomet ir aš stengiuosi trauktis arba mano veido išraiška iš karto pasikeičia ir duodu tam žmogui suprasti, jog manęs tai nejaudina..

mano viduje šiuo metu vyksta chaosas… pasileidžiu garsiai ramią muziką ir lieju mintis, kas šauna į galvą. lyg ir man skauda, lyg ir jaučiuosi pavargusi, lyg ir nežinau, kas šiuo metu gyvenime vyksta.. ar aš egzistuoju.. dirbu, baigiu paskutinius metus (tikiuosi), turiu artimus brangius žmones, antrąją pusę(nors šiuo metu jo labiausiai reikia, o jo nėra šalia, o jam visko išsakyti nėra galimybės ir plius atrodo, jam nusispjaut, nes jam gi viskas sekasi visom prasmėm).. taigi, pasilieku su savimi. ir tikiuosi yra čia dar gyvų, skaitančių rašliavas. Visom prasmėm, visom jėgom, visapusiškai tiek su darbu, tiek su mokslais, tiek su antrąja puse stengiuosi palaikyti stiprius ryšius, jame gyventi, bet šiandien kažkodėl pratrūkau, norisi viską mesti, lenda negatyvios mintys. tiek su “nepabaigimu” su univeru, tiek su “kreivais veidais” kolegų, tiek su antrąja puse, kuri kelia abejones.. ar tai natūralu, nes persidirbusi ir reikia poilsio? ar rimtai man taip ir viskas atrodo? Tiek to, jei ir su mokslais nepaeis, kitais metais bus diplomas, darbas ne pirmas ir ne paskutinis. o JIS.. irgi sakyčiau ne pirmas ir ne paskutinis žmogus. bet visgi kartu jau esame ilgokai, kuriame ateitį kartu.. man iš Jo trūksta šilumos, jo didesnės iniciatyvos, nors sako, kad netrukdo man rašyti ir dirbti ir bla bla.

ir kas belieka, tiek darbe, tiek moksle, tiek su Juo būnant užsidėti kaukę ir elgtis taip, jog kaip ir pirmą kartą sakiau, “aš viską padarysiu, viską suspėsiu”, belieka šypsotis, pasakyti, jog viskas yra gerai ir neknisti niekam proto. vadovui šypsotis, nors nėra noro, Jam sakyti, jog viskas yra gerai.

o sau tegaliu pasakyti, kad sunku.. bet reikia savimi tikėti ir viską atlaikyti. toks jau žmogus esu, kuris visiems visko nesiskelbiu ir nenoriu kažkam dėl kažko paveikti dėl negatyvios nuotaikos.

žinau, kad tai praeis..

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „mask tumblr“

Patiko (3)

Rodyk draugamsNėra komentarų »

Dar nėra komentarų.

Šio įrašo komentarų RSS srautas. Citatos URL

Parašykite komentarą

„WordPress“ variklis. WPMU Theme pack by WPMU-DEV.